Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Frissen kikelt törpe karmosbék...

Frissen kikelt törpe karmosbéka ebihalaknak mit adjak enni?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, webáruház kilőve, Bp. Széll Kálmán tér közelében hol tudnék kaját venni nekik?

2014. szept. 23. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél jó minőségű lemezes díszhaltápot (pl. TetraMin) és azt eleinte kézzel morzsold porrá, szórd a vízbe, azt meg fogják enni. Emiatt persze gyakori vízcsere szükséges (a szűrést nehéz megoldani, mert felszívhatja a szűrő az ebihalakat is). Én ezzel (így) neveltem fel már nem egy alkalommal sikeresen ebihalakat.
2014. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Azt hittem, csak élőt esznek meg. Én is ezt adom nekik, amit írtál, de úgy tűnt, rá se néznek. Levegőztetés nélkül megvannak amúgy?
2014. szept. 25. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is elsőre élőeleséggel próbálkoztam, de aztán kiderült, hogy azt nem eszik meg. Azt is megfigyeltem, hogy az algát is "legelik". Nálam nem volt sem szűrés sem levegőztető, egy elég érdekes helyen voltak: nagy felület (kb egy négyzetméter) és csak olyan 10 cm körüli vízmélység. Ráadásul nem is voltak olyan sokan. A víz egy részét naponta cseréltem, hogy a vízminőség ne romoljon.
2014. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!