Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használható ez a videó?

Használható ez a videó?

Figyelt kérdés

Sokat bakiztam benne?


Nem akarom bántani a szűrőt sokáig, így nem lesz másik videó egyenlőre. (kicsit lámpalázas voltam, nem megy nekem ez)


https://www.youtube.com/watch?v=tayvE60AgX4



2014. okt. 2. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó lett nagyon!!! Sokat fog segíteni a leendő szűrő tisztításba. Nem is gondoltam volna, h ilyen fiatal vagy. :)
2014. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És persze, köszi szépen!!
2014. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szívesen.


Van még egy tetra szűrőm de az a napokban lett takarítva, így tetra videó egyenlőre ez.

Megcsinálom még a tömlő tisztítást, meg egy JBl szürőt kitakarítok lehet már holnap, ezért lenne jó tudni, hogy jó-e a videó.


-----------------------

(Nem vagyok fiatal csak a genetika kicseszett velem, 20 évesen szecskáztatni akartak munkából hazamenet, 27 évesen még személyit kellett rántanom ha egy sört akartam venni, lassan lehet tolom a babakocsit csak nem a gyerekem hanem az unokám lesz benne :) az érdeklődési köröm is más mint a korosztályomnak, Thx, otthoni 3d, android, s5, tablet, példa a 18 éves lányom 20 éves barátjával tökéletesen megértem magam, sokat jön dolgozni, egész nap dumálunk munka közbe, a korosztályommal ez már nem megy, teljesen kínai nekik az érdeklődési köröm, mellé még "gyereknek" is néznek, van olyan volt osztálytársam aki ha mellém áll akár apám is lehetne, alkalmazkodnom kellett az évek alatt, megy a gyorsulás is és dübörög még a tuc,tuc,tuc, is:D )

2014. okt. 2. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
A hangod tényleg fiatalos, tök jó. Örülj neki szerintem.
2014. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Platypus ***** válasza:
Teljesen használható. Ha még csinálsz ilyen videókat, érdemesebb lenne világosabb helyen felvenned. Így egy kicsit hangyás a felvétel és a fekete műanyag részletei nem nagyon látszanak. Nekem egyértelmű mit csinálsz, mert volt ugyanilyen szűrőm, de aki el van veszve annak lehet hogy ez probléma.
2014. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt munkát végeztél csak nekem fülesen halknak tűnt. Kérlek csinálj még oktató videókat nekünk :)


Én is azt hittem, hogy 20-30 éves fiatal vagy hang alapján. Úgy látszik sorstársamra akadtam mert engem is 10 évvel fiatalabbnak néznek és nagyon unom mert nem vesznek komolyan meg a pár évvel idősebb tesómat az apámnak nézik. Egyszer egy középiskolából nem akart kiengedni a portás na azóta nem hordok hátizsákot munkába XD.

2014. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kissé halk hangon kívül tökéletes. Csak így tovább!
2014. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A beszedhang tenyleg nagyon halk.

A vegen amikor vissza teszed az akvarium alla a szurot es kinyitod a szivo agat majd a nyomo agat ott megjegyezhetned, hogy a nyomogaban van e viz vagy elozoleg ebbol a reszbol kiengedted.

Maga a video jo es hasznos lesz.

2014. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, közben elkészült egy jbl videó is: http://www.youtube.com/watch?v=XT2VF1mpmww az e 900-as szűrőm nemrég lett másik akváriumra téve, tisztítás nélkül kicseréltem őket így azt majd nemsokára megcsinálom.


A hangot csak ma vettem észre, szerintem is halk, otthon nem volt az asztali gépen halk, tettem be plusz fényt.


Egyenlőre csak egy samsung fényképező van, a kamerám meghalt, lehet beinvesztálok majd egy normális kamerába.


Megcsinálom majd a csőtisztítást is.


Télen újra gyártom a videókat ezek hibáiból tanulva, még bele kell jönni, ritka az, hogy egyedül vagyok otthon, időm is van rá, nem zavar senki, ketyeg az idő is, 15 percbe próbáltam besűríteni a mutatványt.

2014. okt. 4. 09:57
 10/13 A kérdező kommentje:

Javítottam mindkettőnél a hangerőn, a tetránál a fényen, a jbl azért jobb lett.


https://www.youtube.com/watch?v=vRKdvdoo7Jo


https://www.youtube.com/watch?v=_X4bOA91SpI


A régi linkeket videókat törlöm.


Lehet hétfőn megcsinálom munkába menet előtt a szűrő cső tisztítást.

2014. okt. 4. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!