Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok linkelni olyan képet/vi...

Tudtok linkelni olyan képet/videót ahol látszik hogy a lovas nem helyesen/dühből/túl sokat használja a pálcát/ostort/sarkantyút? Egy lovas "munkámhoz" kéne. Megy a zöld aki használható választ ad! ; )

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 20:31
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
2014. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen videó van yutube-n, amik azt mutatják be, hogy miért is ne használj (így) zablát, pálcát, meg stb, és ehhez szépen összegyűjtöttek egy halom ilyen képet, mint amilyet te is keresel. Érdemes ott körbenézni, azt hiszem, Nevzorov neve alatt is találni fogsz párat.
2014. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó videó (már ameddig belenéztem) kicsit átesik a ló másik oldalára. Alapból úgy állítja be a zablát, mint valami ördögtől származó dolgot, és azt mondja, az csak rossz lehet. Akkor ezek szerint a videó készítője még nem látott soha puhán támaszkodó, a zablát bizalommal elfogadó lovat, él érzékeny kezű lovast...
2014. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ha egy kicsit át esik a ló másik oldalára" habár tudom hogy ez nem mindig igaz amit mondanak. A linkelt video nagyon jó volt ilyenre gondoltam. Ment a zöld! Megnéztem a Nevzorovos videokat is de az inkább a szabadidomitásról szól. Jöhetnek még válaszok!
2014. szept. 6. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló videója (a 6 perces) nagyon durva...hogy jutottak ezek el versenyre??? :O egy kezdő szebben üli meg a lovat össze-vissza verik a szerencsétlent a zablát majdnem átlyukasztja a ló fején. Ki adott ezek alá lovat? Miért nem zárták már ki őket?? Miért gondolja bizonyos emberi lény hogy a veréssel minden megoldható rossz volt nézni a videót. Pedig a pálcával vagy a zablával nincsen semmi baj...
2015. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!