Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1. A porlasztókőt lerakva a...

1. A porlasztókőt lerakva a víz aljára semmilyen hatása nincs? 2. Milyen szűrőt ajánlotok 50 L-es vízhez amibe jó porlasztókő is, meg a JBL Symec szűrő is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 16:09
 1/3 Dioxyde ***** válasza:

légpumpára egy műanyag csövet raksz annak a végére meg mehet a porlasztókő még szivacsot is ráhúzhatsz,bárhova teheted mindenhol működnie kell alulra, középre ...

Ez egy légpumpa:

[link]

Van belső szűrő abba nem kell porlasztókő...

Ez egy belső szűrő:

[link]

Jó márkák Pl:Eheim,Tetratec,JBL

2014. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem belső szűrőm van, emellett légpumpa, amiről az aljzatba beágyazva működnek a porlasztókövek. A légpumpa méreteit és kapacitását tekintve, illetve mivel a szűrőm is képes "bugyogni", ezt nem járatom egész nap, csak 2-3 órát naponta.


Amiben én tizensok év alatt nem csalódtam, az az Aquael. Gyakorlatilag minden, a fűtők, a szűrők és a légpumpa is Aquael (több akváriumom van). Az Eheim is nagyon jó szűrőket gyárt, JBL-ről nincs tapasztalatom, de a világításban jók és a kajáikat is nagyon szeretik a halak :) . Az Aquael belső szűrőiről egyetlen észrevételt kell megejtenem, hogy ha az van ráírva, hogy 30-60 literig, akkor azt nem teheted 50 literhez, mert kevés lesz, az eggyel nagyobbat kell venni, úgy viszont tökéletesen szuperál.

2014. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!