Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppiknak kell fűtés?

Guppiknak kell fűtés?

Figyelt kérdés
Jelenleg paradicsomhalak vannak, fűtés nélkül, és hallottam, hogy a guppik elég szívósak. Bírják fűtés nélkül, vagy szükséges nekik?
2014. okt. 9. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát figyi, nem mind1 hogy nálatok télen 15 c vagy 23 van :D de amugy én fűtés nélkül tartom a halaim, anci corydoras fajok stb de nálunk mindig 19c vagy több van, néha 17-8 de a víz nem hűl le olyan hamar, szóval sztem nálad is 20 c körül elvannak, de nem egy nagy beruházás egy fűtő sem, amugy mekkora akiban mennyi halad van, milyen szűréssel, ez fontosabb :)
2014. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

80 literesben 4 hal. Aquael fan 2-es szűrő, azt kell vennem újat mindenképpen, nem valami jó.

A szobában néha szokott lenni 19 fok, de az a minimum. Szerinted hány guppi férne el jól? Szűrőt tudsz ajánlani?

2014. okt. 10. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ez szűrőnek guppiból maximum 10 hím mert ha van nőstény pár hónap alatt ellepnek a kis guppik! ;)

2014. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is télen kb 19 fok van és a guppiaim évek óta szépen eléldegélnek ebben a hőmérsékletben is ahogy a nyári melegekben :) tényleg szívósak, szóval szerintem nem szükséges fűtés
2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy elvannak nem jelenti azt hogy jól is érzik magukat! Egy fűtő nem olyan drága be lehet nekik tenni egyet csak jobb lesz nekik!
2014. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!