Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet az Amano garnélámmal?

Mi lehet az Amano garnélámmal?

Figyelt kérdés

Eddig 2 volt egy 30 literes akváriumban. Ma reggel azt vettem észre, hogy dulakodnak egymással de nem gondoltam hogy bármi komoly lenne.

Arra értem haza, hogy az egyik elpusztult.. Azt hittem, hogy esetleg a szokásos levedlett páncél lehet, de egy kifakult komplett garnéla volt.

4-5 napja vettem őket, eddig minden rendben volt, rendereszen kaptak enni (garnéla tápot) és az akváriumot is rendben tartották (ami a telepítés előtt 2 hétig járt). Mi lehet a baj? Szűrő van és rendesen megy is, a növények is virítanak, a maradék egy szem garnélámnál pedig nem vettem észre semmi abnormálisat.

Ma tettem félre nekik (vagyis mostmár csak neki) csapvizet, hadd álljon a vízcseréhez.



2014. okt. 13. 16:06
 1/1 Katoonene ***** válasza:
30 literes akváriumban egyensúly kialakítása kicsit tovább tart szerintem, mint 2 hét. Néha sajnos elpusztulnak ahogy előzőleg a boltban bántak vele, 2 darab kevés belőle, amikor én vettem 2-őt szintén az egyik meghalt(szabadulóművész volt), a másik gubbasztott egy helyben felnöveltem a számukat 4-re azóta ők az akvárium "rémei" bandáznak együtt mindenfele. Persze a te esetedben számít, mi van az akváriumban, hány fokot tartasz, mivel etetsz, egy városban vetted-e őket a lakhelyeddel, növényeknek vettél valami vegyszert, legalább abban a két hétben nyomtad-e bele a baktériumkultúrát,a cserevíz mennyisége mennyi, ugyanannyi fokos-e stb.
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!