Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi az a fura szerzet, amit...

Huanitta kérdése:

Mi az a fura szerzet, amit talaltam az akvariumban? Rovar-szeru leny, kicsit hasonlit az "alien"-re, szurke, hat laba van, meg valami csapja is. Olyan masfel-ket centis, de tobbszor vedlett, talaltam nyomat. A teste homoru. Karos-hasznos?

Figyelt kérdés

#fura allat #aquariumban talaltam
2014. okt. 20. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szitakötőlárva?
2014. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan nyírd/vedd ki mert ha nem akkor majd tényleg ő lesz az "alien" a halaid bánatára. Elég veszedelmes ragadozó...
2014. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, egyben a megoldast is. Tenyleg az lesz. Igy mar ra tudtam keresni, es beazonositottam. Es bocsanat, azt rosszul irtam, hogy csapja van... Nincs. Azt mar csak hozzakepzeltem :)

Meg akkor kivettem oket, mikor megtalaltam, es elkulonitve taroltam oket, ma vettem eszre, hogy mar csak az egyik van meg, a masik valoszinu befalta a sorstarsat.

2014. okt. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!