Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112l-es akváriumban meddig...

Szabó Adrián Zsolt kérdése:

112l-es akváriumban meddig kell leengedni a vizet, hogy biztonságosan meg lehessen emelni?

Figyelt kérdés
Muszáj mert az alatta lévő bútort meg kell erősíteni! Válaszokat köszönöm előre is!
2014. okt. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen. Leemeléskor ugyanis a víz mozgása olyan nagy szívó ill nyomóerőt fejt ki a falakra, hogy az ütemes szívás-nyomás tönkreteszi a ragasztást. Ha jót akarsz, leengeded lényegében az összes vizet.
2014. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet benne hagyni kb 8cm vizet halakkal együtt és ha 2 szekrény egymás mellett van, át lehet tenni egyikről a másikra lazán. Nekem volt 112 literes akváriumom és pakoltuk barátommal ide-oda így.

Volt amikor 2 egymás tetején lévő szekrényre raktuk fel és volt amikor csak 1 szekrényen volt kint a konyhában, meg egy ideig a szobában is dekkolt az egyik asztal tetején. Ez az akvárium szerintem 6-os üvegből volt, az aquariumplusban vettem, lehet hogy ugyanazt a fajtát árulják most is. Elég strapabíró volt. 3-4 év után eladtam, vettem helyette 200 literest ami 10-es üvegből van, és már azt is pakoltuk egyszer halakkal együtt, kevés vízzel együtt egyik szekrényről a másikra.


Tehát én annyira azért nem félnék.

2014. okt. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen leengedném a vizet és max a talajjal raknám át máshova. Nem éri meg kockáztatni mert utána sokkal több bosszúság és pénz ha valami balul sül el.
2014. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!