Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Torekátum és anci mellé...

Torekátum és anci mellé milyen talajt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék sötét agyag talajt de attól tartok, hogy az anci teljesen széttúrja. Kvarchomok túl világos, a bazalt pedig elvileg nem lehet harcsák mellett és nem is annyira jó a növényeknek.
2014. okt. 24. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem manadoval vannak plekók és ancik, külön akváriumban. Nem vettem észre semmit, az ancik körbe ássák a fájukat, néha nekilódulnak akkor pár szem manado odébb repül ennyi történik, a plekók semmit nem csinálnak a talajjal.


A páncélos harcsák sikba túrják, vannak botiáim azoknak van egy hatalmas fa, azt alá ássák, barlangot csinálnak.


Szét túrni egyikem fogja szerintem, ahhoz márvány sügér vagy zsákos harcsa kell.


Torekátum harcsám még nem volt, őt passzolom.


Szerintem nem lesz gond az agyag talajjal.

2014. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis csak a fájuk környékét rendezik az ancik, nem láttam egyiket sem talajt túrni, vagy nagyobb kárt tenni az apróbb talajon lévő növények gyökerében, tőlük mehet az agyag talaj.
2014. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!