Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalam agyon nyomja a...

Az aranyhalam agyon nyomja a guppikat és megdöglenek mit tegyek? =[

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
rakd őket külön akváriumba.
2010. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
aranyhalat akváriumba csak aranyhallal szabad tartani magyarul aranyhal mellé csak aranyhalat szabad rakni
2010. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem teljesen igaz,de amugy sem jó párositás,és ha jol sejtem nincsen min 100literes akid,márpedig:A guppyt megeszi az aranyhal,mindent megeszik a mi befér a szájába.Pár db aranyhalnak min 100liter aksi kell.Hideg vizet szeretik,míg a guppyk a meleget...Egyáltalán nem jó összeállitás,és tuti nem biztosítod a megfelelő körülményeket a halaid aszámára,már ha csak a víz hőfokát vesszük alapul.
2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedd szét őket. Az aranyhalat úgysem fogod tudni megnevelni.
2010. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Doruss ***** válasza:
Mindeképpen szedd külön vagy a guppikat, vagy az aranyhalat! Hogyha nincs más megoldás a guppiknak valami üvegess edény is megfelel amíg nincs más. Vagy kérdezd meg a kereskedésben, hogy van-e valami akváriumba, vagy csak szerezz egy egyszerű üveglapot, amit ki tudsz támasztani az akvárium felénél úgy hogy megálljon és ne tudjanak a halak átmenni az egyik térfélről a másikba. Sok szerencsét, remélem segíthettem!
2010. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
furcsa, nálam a 13 centis aranyhalak neonokkal vannak tartva és nem bántják öket a guppit meg külön tettem mer csipkedte az aranyhalat az meg csak menekült
2010. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
A körülmények és a halak is mások-mások, van ahol így, van ahol úgy viselkednek.Például nálam két betta hím volt együtt és a pózóláson kívül más nem történt.Mindegyik tiszteletben tartotta a másik térfelét,a nőstényeket csak néha követték a másik oldalára,ott volt ugyan egy kis páváskodás és azután a betolakodó visszavonult.Külön kell venni őket, mást nem tudsz csinálni, amúgy sem illenek össze.
2010. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 14:54-es hozzászólóval értek egyet. Ezzel már én is megszívtam. Egy batár aranyhal mellé vettem kicsiket, 1 óra nem telt el, máris megették a kicsi szemét, bele is pusztult. Válj meg az egyik fajtától.
2010. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!