Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Corydoras panda mehet 20nk°-os...

Corydoras panda mehet 20nk°-os vízbe?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan panda páncélosharcsa nincs, foltos és kétpajzsos van, illetve albínó változatok, a tartási körülményeik megegyeznek a panda páncélossal, sokáig tartottam őket csapvízben ami nálam is 20 nk, semmi probléma, pusztulás nem volt.

Többen társították bettával, náluk sem volt probléma keményebb csapvízben.


Két dologra kell figyelni corydoras tartásnál, apró ajzat legyen amit tudnak túrni, erőseb áramlás ami elviszi a szennyeződést amit kitúrnak, és persze a szűrőfelület felfogja.

2014. nov. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem lesz gond, 120 litereshez tetra 1200-as külsőm van, a talaj is nagyon aprószemű
2014. nov. 4. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem csak 6-7 darabot tarts belőle mert csapatos!
2014. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen egy corydoras pofija közelről: (most fotóztam) [link]

ezért kell az apró ajzat, nem hiszem, hogy gond lenne, főleg ilyen szűrés mellett.


Igen valahol 6-7 darab az induló, nagyon apró halak azok, ha nem teszel sok halat füléjük, akkor lehetsz merészebb is.


Én nézegetném a yutube videókat, be kell valahol határolni az egyedszámot, 120 literesbe mehet 10 darab normál méretű harcsa simán, (ha van elég ajzat szabadon hagyva) pandából menyi az jó kérdés, fele akkorák.

2014. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem belevágok :)
2014. nov. 5. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!