Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem azért de szerintetek nem...

Nem azért de szerintetek nem kicsi ez egy kicsit ennyi diszkosznak?

Figyelt kérdés

Ugya mindenki írja hogy ennyi meg annyi literes akvárium, stb.. lehet hogy csak a szekrény de szerintem ez 350lnél nem nagyobb (angolul nem beszélek lehet hogy csak a szemmérték csal.. :) ) https://www.youtube.com/watch?v=yqdrtVYBQDY 1:18



Egyépként ez 350L mint ahogy le is van írva. Én is hasonlóban gondolkoztam növény stb.. erre sikerült egy ilyenre rátalálnom (mintának) Vélemények?

[link]


[link]


Annyi hogy én ezt 500 l-s akváriumból akarom csinálni.


Abba már elfér 5-6 hal is valószínűleg.


2014. nov. 5. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
120 gallon, 450l.
2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki tart egy halfajt akkor adja meg neki az igényeiknek megfelelő akváriumot különben ne tartassa, ne kínozza.


47 cm magas az akvárium, a valós vízoszlop magasság 40 cm lehet a diszkosz meg 20 cm magas hal lesz.


Nagynyomású co2 van az akváriumon, tehát a növények fel vannak húzva rendesen, a világítás is jó lehet, 2 db külső szűrő, tehát biztos, hogy jók lehetnek a vízparaméterek.


Az akvárium az szörnyen kicsi diszkosznak, tehát kb 500.000 volt, 1.000.000 már nem, erre mondják addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér.

2014. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem mondanám többnek 200 liternél.

Bármennyi is valójában, nagyon kicsinek tűnik.

2014. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!