Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek, ha este 11 kor...

Szerintetek, ha este 11 kor kikapcsolom a szűrőt, és reggel 5 kor be, az gáz? , vagy menjen a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

#akvárium-szűrés
2014. nov. 6. 19:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2014. nov. 8. 08:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Pláne nem értem, mi lehet benne hangos, mert ez még levegőt se kever a vízbe.

Ahol kijön belőle a víz, azt olyan mélyre tedd, hogy csak fodrozza a vízfelszínt, nem kell, hogy csobogjon a víz.


Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy úgy ér hozzá a szűrő az üveghez, hogy berezonál az egész.

Állítsd be úgy, hogy csak gumizott rész érjen az akváriumhoz.


Ennek teljesen némának kéne lenni.

Az áramló víznek nincs hangja, ha nem csobog. A rotor pedig minimális hanggal forog, azt is akkor lehet hallani, ha szárazon működteted. Víz alatt, egy ilyen kis teljesítményű szűrőt nem lehet hallani.

2014. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyenem van nekem is. Előzőnek igaza van: csak akkor van hangja, ha érintkezik a szűrő az üveggel. A külső része tud, amivel akasztod. Azt meg ki lehet ékelni, de nekem az akvárium háttere (fotokarton) is bőven elég ahhoz, hogy megszüntesse a rezonálást.
2014. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 10. 15:28
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönettel vettem a válaszotokat,és kiékeltem kartonnal ott ahol ráakasztom az üvegre.Jóval csökkenti a rezonálást.Jó,hogy van ez az oldal,mert ilyen apró dolgokat ami szem előtt van,nem igen veszi észre az ember,és a tanácsot ha megfogadja akkor minden oké.köszönöm
2014. nov. 18. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!