Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neonhalaim reggel miért lilak...

Neonhalaim reggel miért lilak napközben kékek este zöldek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na mi változik az idő közben???


Hát a fény viszonyok.Amugy ha napközbe besötétitesz,és lekapcsolod a lámpát,mi történik?...Nem,nem lesz olyan sötét hogy ne látsd a halakat,hanem "zöldek" lesznek,mint este.:).Kisérletezz:)Szia Lucky

2009. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy ugye nekem egy cső van az aksiba azis kicsit hátrébb, nem pont középen, és ha hátrébb úsznak akkor lilásak, ha előrébb akkor kékesebb, ha meg ugy középtájon, akkor zöldesebbek. Fényviszonytól függ! Ezért szeretem a neonokat, nagyon szép halacskák!

Typhoon

2009. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEON
2009. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JCM NEON KÖZÖSÜLÉS!
2009. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Nálam kevert fény van az aksiban, a növények miatt és oldalról napfényt is kap.Amikor hosszában úsznak, a csapat eleje zöld, a közepe kék, a vége,lilás.Mikor melyik csőhöz vannak közelebb. Nekem természetes fénynél, az-az világítás nélkül, tetszenek a legjobban.SN.
2009. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!