Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Prodac Magic External Filter...

Prodac Magic External Filter 3 külsőszűrő + UV erről a szűrőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Növényes 350l+ akváriumbe kellene nem ismerem viszont árban mintha kedvezőbb lenne mint a Tetra vagy az Eheim hiszen 2000l/h szedi a vizet.


Vélemények? :)


2014. nov. 20. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de az UV funkcióra nincs szükség, mert attól csak megbetegednek a halak.
2014. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ebben az esetben még olcsóbb :) valahol olvastam hogy eheim prof kopi, kerámia gyűrűs is, szval egynek jo lenne az ár miatt egy tetra mellett.

De kb most hallottam róla előszrör.

Állat kerben.szerintetek kaphatok egy összehasonlítást vagy majd úgy tekerik a mondatokat hogy a drágább legyen a jobb? :))

2014. nov. 21. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Az UV sterilizál, kiirtja a baktériumokat, az akváriumok jelentős részébe így alkalmatlan, a baktériumok kellenek a halak ürülékét lebontani.

Egy steril növény szaporítóba jó lehet.


Kérdés az alkatrész utánpótlás (rotor, tengely, tömítés)


Maga a teljesítmény nem rossz, 56290ft, legalábbis ennyiért láttam.

Összehasonlítani ezzel: [link]


vagy ezzel: [link]


Persze a JBL összehasonlítás képletes, nem egy kategória, nem említhetőek egy napon.

2014. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!