Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqva Nova NCF-1500 as külső...

Aqva Nova NCF-1500 as külső szűrőről szeretnék véleményeket kérni p. l: megbízhatóság, élettartam, csendesség, és hogy max. Hány literes növényes akváriumhoz lehet használni? Szóval minden érdekel a szűrővel kapcsolatba .

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 20:48
 1/2 YourDestiny ***** válasza:

Én az AquaNovával kapcsolatban annyit tudok, hogy van némi hangja. 1500 liter per óránál már persze kell is, hogy legyen némi alapzaj, de nem mindegy, hogy kellemesen búg vagy épp zavaróan zajos. Megbízhatóság, élettartam, erről nem tudok semmit írni, nem volt ilyen szűrőm, de nem is vennék ilyet. Van egy nagy gond a szűrővel, a gyártó nem közli a vödör űrtartalmát, ami egy külső szűrőnél a legfontosabb. Nekem van egy EX1200-am, aminek 12 literes a tartálya. Az AquaNova ennél jóval kisebb szűrő, ha megnézed a méreteit, ami nagy negatívum. Biora jó szűrőanyaggal talán 200 liter alá tudom javasolni, természetesen, ha nem komoly növényes akváriumról van szó. Ha egyedül dolgozna, ennél jóval kisebb akváriumba megfelelő. A gyári ajánlást ne tessék figyelembe venni. Egy valamit tudok biztosra írni, nagyon nem éri meg a befektetést. Ilyen árbán inkább ez a jó bevált darab, ami hidd el, 1200 liter per órával izmosabb cucc, mint az AquaNova.


[link]

2013. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Warrior válasza:
Az Aqwa Nova NCF-1500nak 14.7literes
2017. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!