Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak törhetetlen, vagy...

Vannak törhetetlen, vagy nehezen betörhető akváriumok?

Figyelt kérdés
Cserélem a vizet, és most vettem észre, hogy az aksi tetejénél letört egy darab. Nem éles, hanem az üvegből kitört egy darab, szaval egy lencse. Nem is tudom mikor történehetett. Mondjuk nem nagy gond. A tető is takarja. De, vannak olyan akváriumok amik nagyon nehezen törnek, repednek?
2010. jan. 30. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan üveg ami törésbiztos de nyilván sokkal drágábba kerül.
2010. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak plexi akváriumok is, igaz azok meg könnyebben karcolódnak
2010. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye ez nem Te voltál? XDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=0kOo8ZFnCOc


Vannak már biztonsági üvegek, drágák. Szerintem, elég ha egy kicsit jobban odafigyelsz. Csak vedd figyelmeztetésnek. Egyébként jó pont, hogy legalább észrevetted ;)


Ui: ha betartod az akvárium űrmértéke és az üveg vastagsága közötti összefüggést, nagy baj nem lehet

2010. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a vidit énis ismerem... azért nem csinálok ilyenket még véletlenül sem...:) De, épp h észre vettem, mert oda simítottam a kezem, és kb 1mm lecsiszolódott, szóval az semmi. De, mivan pl. ha van egykis (tényleg kicsi, épp tárgyakat leverő) földrengés? Gondolom az aksi nem bírja a mozgatást... na az durva lenne, ha eltörne egykis föld mozgástól...:S
2010. jan. 30. 19:32
 5/5 anonim válasza:
Apám régen banknak fuvarozott és hozott valami 5*os üveget. És borzasztó nehéz, szóval a tisztítás bonyolultabb. :/ Nem érdemes ilyet venni, inkább jobban figyelj oda rá.
2010. febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!