Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért valtozott meg a sziámi...

Miért valtozott meg a sziámi harcoshalam viselkedése ilyen mértékben?

Figyelt kérdés

A vízben többnyire órákig egy helyben lebeg mozdulatlanul, alig eszik, míg nemrég alig várta hogy enni kapjon. Külsejét illetően olyan szakadtabb, mintha a színe is fakóbb volna.

Mitől lehet ez?



2014. nov. 28. 22:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Emberek. Feltettem egy egyszerű kérdést, mert ez az oldal arra van. Segítséget kértem. Nem alkudoztam, csak írtam amit nekem mondtak.

Máris állatkínzó volnék? Gusztustalan. Köszönöm a válaszokat.

( egyébként a hal augusztus óta remekül érezte magát, 3-4 napja vettem észre a változást mindössze)

Köszönöm tényleg. Pedig még az állatbarátok válaszaiban bíztam. Mert magam is az vagyok. Állatot sosem tudnék bántani. Gratulálok. Ennyit erről.

2014. nov. 29. 12:15
 12/12 Pendulum92 ***** válasza:
Állatbarátok válaszait kaptad, csak a sok hasonló kérdés miatt már ingerülten közelítenek meg minden ilyesmi kérdést.
2014. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!