Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a neptun...

Mi a véleményetek a neptun növény mikro és makró tápanyaáról?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be nektek? Vagy mit tudtok ajánlani am inem drága és hatásos is?:)
2014. nov. 30. 20:47
 1/2 Platypus ***** válasza:
Én pozitívan álltam hozzá, de annyira híg hogy 4X-es adagban sem ér semmit még egy low-tech növényesben sem. Ha a mennyiségét meg az ajánlott adagot is nézed, akkor a létező legdrágább táp a piacon. Ha makroelemeket is akarsz adagolni, akkor feltételezem komolyabban szeretnél növényezni, ehhez pedig teljesen alkalmatlan ez a cucc. Mezei halas akváriumba meg fölöslegesek, ha nem épp károsak a makroelemek.
2014. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igazándiból az alga ellen veszem fel a harcot mert zöld alga van az üvegen és az ellen szeretnék valamit és a növényekhez fordulok szerintem az lesz a megoldás a szűrőn kicsit alakítottam most illetve növeltem a fényt 8 óráéra hátha megoldja..:) Vettem valami 500 forintos valamit és betettem a növények gyökereihez szal az is pöpec remélem..:)
2014. nov. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!