Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy kb.250 literes aksiba ti...

Egy kb.250 literes aksiba ti milyen halakat tennétek/mennyit?

Figyelt kérdés
Sikerült beszereznem egy ekkora aksit jelképes összegért. Ez lesz az első nagy aksim. Teknőseim vannak, régebben voltak halaink több aksiban is, de akkor még kicsi voltam és nem emlékszem. Ez meg párommal közös lenne. Vitorlás, neon, black molly tartható együtt? Vagy ti mit ajánlotok? Mindenképp olyat szeretnék ami különlegesebb! :) Valamint hány Wattos fűtőt vegyek?
2010. febr. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem a vitorlást hagyd ki mert az megeheti a neonokat. a mollyk és a neon oké :) van egy csomó féle molly, én nem csak feketét tennék bele. nekem pélsául arany színűek vannak. és ajánlom még a plattikat, nagyon sokfélék és szépek !
2010. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aztán rájöttem, hogy a vitorlás megeszi a neont :) köszi a választ! plattit én is néztem még, meg a sügereket :)
2010. febr. 1. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A viti nem bántja ha együtt nőnek fel a neonnal.Nekem is együtt vannak gond nélkül.De én a helyedben sügereket tennék ekkora akvároumba.
2010. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
platti,molly,fekete tetra(ők is különlegesek).mellesleg a plattik nagyon okosak.nekem eddig 5 plattim volt egymás után(miután sajnos kihalt az aksim).most ilyen halaim vannak akiet felsoroltam,de ezeknek nagyobb a helyigényük ezért neked ajánlanám.a sügér se rossz ötlet.ha neonhalat szeretnél legalább 10 ebbe az aksiba.nagyon szépek a kék-vörös-és sima neonok,persze több fajtája is van.a vízmelegítővel kapcsolatban nem tudok segíteni.
2010. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok.ajánlanám ezt az oldalt:www.diszhal.info.hu mindenképpen érdemes nézegetni.(halfajták,halak gondozása,tartása.....)
2010. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. febr. 1. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami könnyebben gondozható sügérfajtát ajánlok. Nekem pl. kakadu törpesügéreim vannak.
2010. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!