Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 100 literes akváriumom...

Jucinene kérdése:

Van egy 100 literes akváriumom de nem tudom hogy milyen halak illenek össze, és mennyi? Segítség kéne!

Figyelt kérdés

A van az azért túlzás, mondjuk hogy kapok egyet felszerelten, de nem tudom milyenek. Ha nem elég nekik akkor még veszek szűrőt is meg lámpát is csak azt kérném írjátok oda mögé hogy mik az igényeik.

Itt van pár hal ami tetszik és szerintem össze illenek de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Ja és a halak: fátyolos neonhal(nem tudom hogy kapható-e),aranyfácán fogasponty(azt mondják agresszívek de őket elviselik?),békés harcoshal, kongólazac.

Ja és még valami: hol lehet ilyeneket kapni, és milyen növényeket ajánlotok?



2014. dec. 12. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ezt olvasd el: [link]

A szűrő nem opció, hanem szüksége eszköz, az akvárium egyik legfontosabb része. Világítás is szükséges, hiszen a növényeknek szüksége van fényre. Igazából csak a neon jó a felsoroltak közül, aranyfácán fogaspontyot, betta imbellist nem nagyon lehet beszerezni, kongólazacnak kicsi a hely.

A halakat itt kiválogathatod és összeegyeztetheted az igényeiket(hőmérséklet, keménység, ph, viselkedés): [link]

Alap felszereléseket bármelyik boltban lehet kapni, de netről is rendelhetsz, vagy akár használtan is beszerezheted.

2014. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet kapni de van csak nem tudom hogy milyen mert nem egy szettet kapok hanem egy embertől azt ami neki nem kell, csak az a baj hogy annyit tudok az akváriumból hogy 100 liter és fel van szerelve.
2014. dec. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!