Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 60 literes akváriumba...

Szabik kérdése:

Egy 60 literes akváriumba mennyi neonhal mehet?

Figyelt kérdés
Mert egy neonos akváriumot szeretnék 3 páncélossal
2014. dec. 13. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A razbóra se jó, mert ő is csapathal. Belőle is legalább 10-et kellene tartani,de ahhoz már kicsi lenne az akvárium. Vagy a neon vagy a razbóra. A neon mellett már nem tudsz még 1 rajhalat tartani. Annak is határeset.
2014. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
akkor neonból egy csapatot meg vagy 4 törpe szívóharcsát az jó?
2014. dec. 14. 11:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig túl kicsi a neonnak.(az ékfoltos razbórának meg főleg)
2014. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ismét:) ha társítasz egy rajhalat ekkora akváriumban, arra figyelj, hogy a másik fajból ne legyen sok, az csak színesítsen, különben megnehezítik a raj mozgását. Nekem a nagyobbik akváriumomban a raj mellett 3 másik van színesítésnek, és így még mozog a raj rendesen (csak ugye várják a hosszabb akváriumot:)), de amikor megpróbáltam még kettőt beletenni, az már sok volt, a raj szétesett...

A növényekre én annyira nem szoktam odafigyelni, ezért a strapabíró növényeket szeretem, pl. Anubias. Általában a boltban szoktam dönteni, és mindig valami széleslevelű, kis fényigényű fajt választok.

2014. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
akkor mondjátok hogy mit tegyek bele mert én ilyet akarok
2014. dec. 14. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!