Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literes akváriumba mennyi...

72 literes akváriumba mennyi és milyen halakat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én szeretnék két sziámi harcos halat, öt guppit, öt neonhalat.

Ennyit lehet? Vagy lehetne picivel több?



2014. szept. 13. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A sziámi harcoshal értelemszerűen egy hím és egy nőstény. tudom, hogy a két hím kicsinálná egymást. :)
2014. szept. 13. 18:29
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:
Guppi, betta nem jó páros mert a betta kinyírja a guppikat. A neonhalaknak kicsi ez a hely. Két sziámi sem jó ötlet mert a hím kicsinálja a nőstényt kis időn belül. Nem jó ötlet ez a párosítás.
2014. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy törpe gurámi pár,néhány páncélos harcsa meg 6-7 platti! Szerintem tök jól nézne ki! :D Sok sikert!
2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az öt guppi sok,legyen három,egy nőstény és két hím.A neon ból legyen három ,mindegy milyen ,mert úgy sem szaporodik csapvízben habár lehet hogy jobb két hím plusz egy nőstény.

Rakhatsz szerintem bele még albínó harcsát,plattit,fekete mollyit,de szerintem összesen 8-9 halnál ne legyen több,Rakjál bele dús növényzetet az egyik zugba ,mert a guppi és a molly elevenszülő és a kicsinyeknek el kell rejtőzniük. Rakjál bele fűtőt is a neon és a molly nem tűri a hideg vizet

2014. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A neonhal csapathal nem lehet nelőle 3-5 db rakni bele min.10 de 100l+ akiban! :D És guppiból ne vegyél nőstényt mert pár hónap alatt annyi guppid lesz hogy sok! :D
2014. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!