Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudom, hogy a kozonsége...

Laci.2000 kérdése:

Honnan tudom, hogy a kozonséges algaevharcsa le fog ikrázni?

Figyelt kérdés

#kozonséges algaevo harcsa #leikrázik
2014. dec. 27. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából idő kell hozzá és biztosítani kell a megfelelő körülményeket.


Egy egészségesen tartott anci 10 cm fölött van, vaskos a feje, nem fél az akváriumban, bátran közlekedik nappal is.


Konkrétan, van benn természetes fa, adsz nekik rendszeresen zöldséget, kap megfelelő plusz fehérjét, példa sok megeszi a planktonszerű kajákat (artemia, krill) vagy főtt csibemáj, megfelelő a szűrés vagy a növényzet.


Tehát ha jól van tartva akkor 1,5-2 évesen megjön az ivási kedv, bevonulnak a fa, vagy barlangba és lesz egy rakás kicsi. Fontos, hogy ne egye meg a többi hal őket.


Ezt a képet nemrég csináltam valakinek: [link]

Ő és társai fentiek szerint vannak tartva, spontán volt már ívás nála, 20 kicsi lett, nem tudatos tenyésztés volt, csak úgy lett.

2014. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!