Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell etetni a kozonsége...

Hogyan kell etetni a kozonséges kis galamb fiokát? És a levágott galamb szárnytollak visszanönnek?

Figyelt kérdés

Találtam két galambot az egyik még fióka hisz tele van sárga pihékkel és nem tud magàtól enni. Hogyan kell etessem? van valami szpeciàlis kütyű amivel ételt juttathatok a szájába vgy csak simán kinyitom a száját és belehelyezem a magvakat? Ès milyen gyakran kell etetni?

Továbbà a másik galamb sokkal nagyobb, fejlett de levannak vàgva a szárnyai. Hallotam olyanról hogy kikel tèpni a levágott tollakat de szeribtem ez már tulzás :| nagyon fàjhat neki:| talán valami más kodszer? Télleg igaz hogy ha levegő éri akkor nem tud többet repülni?

Köszönöm elöre is a válaszokat.


2013. aug. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A levágott végü tollak a következő vedlés során kihullanak, és nőnek helyette újak. Ezt a folyamatot meg lehet azzal gyorsítani, ha kihúzos a roncsolt tollakat.

Ez nekik kb olyan érzés, mindha a mi hajunkat tépnék ki. Ha hirtelen húzod ki, kevésbé viseli meg.

2013. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom így is megviselt szegény :-s ma is megtámadta egy sulytoka de elfutott s kisem akart jőnni a kaktusz alol.:s
2013. aug. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!