Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 16 éves kor alatt nem lehet...

TheSlich kérdése:

16 éves kor alatt nem lehet élő állatot venni?!

Figyelt kérdés
Legalább is a Camponában lévő kisállatkereskedésben ezt mondták az eladók. Mondjuk lehe,t hogy mivel komplett hülyét csináltunk magunkból a haverommal és ők ez végignézték, igy jogos, hogy nem akartak a kezünkbe állatot átadni. :D De ha mégsem, akkor tényleg van ilyen?

2014. dec. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet! De az eladó nem köteles kiadni élő állatot ha úgy látja h nem vagytok normálisak
2014. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dorogi állatkereskedésbe, biztosan tudnátok állatot venni ennyi idősen is. halat, hörcsögöt, degut, papagályt, pókot, siklót stb.
2014. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 12vok és miskolcon a kisállatboltba nekem kiadták,de nem mindenhol adják ki
2014. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van ilyen, de ha értelmesnek néznek aki felelősséget tud vállalni egy állatról, akkor nem 1-2 éven fog múlni
2014. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is adtak halat,lehet azért,mert legtöbbször a szüleimmel mentem,de volt,amikor egyedül is.Most vagyok 14,de már 12 éves koromban meg 10 évesen is kaptam halat.
2014. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Szerintem ez csak egy udvarias módja volt a lerázásotoknak. Az eladó úgy gondolta, hogy tiszta szívvel nem tudná eladni nektek az állatot, és ez egy olyan szöveg amivel megúszhatja a sértődést.
2014. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

Már sikeresen megvásároltam a halamat, csak előtte tudni akartam hogy vigyek e magammal szülőt! :)

2014. dec. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!