Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt tudok...

Nagyon magam alatt tudok lenni, ha látok egy elütött állatot. Mit tegyek? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látok elütött cicákat, kutyákat. Az úttesten is, de a legtöbbször (szinte hetente) a vasútnál vagy ha a vonatról kinézek. Sokszor már kinézni sincs kedvem.

Hiába van jókedvem, az egész napomat agyoncsapja, szinte másra sem tudok gondolni ilyenkor.


2014. aug. 24. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is majdnem így vagyok vele. :(

Próbálj valami vidámra gondolni,az hátha segít.

2014. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom milyen szomorú ez. Én azzal próbáltam vigasztalni magam hogy ezek az állatok már nem szenvednek, és csak egy pillanatig tartott a rossz élményük a baleset alatt. Leginkább a rosszul tartott vagy bántott állatok és az irántuk érzett tehetetlenség szokott engem zavarni.
2014. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni, ezért ne legyen rossz az egész napod, kicsit túlzásnak érzem ezt.Én is szeretem az állatokat, de van ilyen sajnos, nem lehet mit csinálni.
2014. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is elszomorít, de nem lehet tenni ellene sajnos (a gazdáik tehetnének csak érte, ha nem tennék ki őket, ha nem hagynák őket önsétáltatni, kinti cicánál ivartalanítanák, hogy ne menjen messzire), vadállatoknál meg sajnos tényleg nincs felelős.

Próbáld meg elterelni a gondolataidat.

2014. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!