Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A műnövényeket kaptam az...

A műnövényeket kaptam az akváriumomba karácsonyra. Ugye nyugodtan betehetem őket nem okoznak víz zavarodást?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte lemosni, esetleg kisit áztatni nem árt.
2014. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lemostam bő meleg vizzel.
2014. dec. 30. 09:22
 3/5 Platypus ***** válasza:
Nem okoznak zavarosodást, se semmi mást, lévén élettelen anyagból vannak. A gond az, hogy pont ezért ugyanannyi hasznuk van, mintha mondjuk üveggolyókkal dekorálnád az akváriumot. Az élő növények rengeteg ammóniát felvesznek, így segítenek a vizet egészségesen tartani. Adott helyzetben akár egy zavarosodást is megelőzhetnek.
2014. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Ha élő növényeket nem is akarsz tartani, felszínen úszókat még is javaslok, a békalencse tökéletes választás, gyorsan szaporodik, felveszi a vízből a feldúsuló anyagokat.
2014. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kocuska ***** válasza:

ha ki vannak mosva akkor belehet öket tenni. Ha esetleg van egy második kisebb "szaporító" "neveltetö" akváriumod akkor oda be lehet rakni öket. Nem kell velük foglalkozni és az újszülöttek meg el tudnak bújni

:)

2014. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!