Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó az elrendezés?...

Tofadam kérdése:

Szerintetek jó az elrendezés? Illetve szép az akvárium?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 13. 11:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem nagyon szép és jó!
2015. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy teknős is van benne ? Nem a legjobb megoldás, mert szereti a fickándozó halat ! A víz meg kissé opálosnak tűnik, ha jól látom.
2015. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A teknős rendesen van táplálva így nem bántja a halakat. 2 Dánióval kezdtem a teknős mellé, direkt eleségnek vettem de nem bántotta őket. Azóta bővült a kör. A víz pedig nem opálos csak telefonnal csináltam a képet :D
2015. jan. 13. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira jön be.

Az a fehér levélszegélyű növény az műnövény, vagy mi az?

2015. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mű amíg nincs több pénzem az aljzatot is benépesíteni addig ideiglenesen ez marad
2015. jan. 13. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép.

Én 2 teknőccel kezdtem és a Balatonról hoztunk haza nekik pici halakat, hogy megegyék de nem, akkor bátorkodtam melléjük cifra aranyhalakat venni. Aztán egyszer az egyik balatoni halnak már csak a fele volt meg és akkor inkább külön költöztettem őket.

Szóval azért figyelj rájuk.

2015. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, most hagyjuk azt a tény, hogy a teknős halakat eszik. De ez az akvárium vészesen kicsinek tűnik, az Aquel szűrő meg kevés, mint csigaházon a kúpcserép. Pézsmatekinek minimum 120 literes akváriumot szoktak ajánlani, nagy külső szűrővel és akkor még lakótársakról nem volt szó.


Kedves Kérdező, a kép alapján neked nagyon nem az elrendezésen kellene aggódnod.

2015. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a pézsmateknősnek mindenhol 60X30as akváriumot ajánlanakami közel sincs 120 liter ráadásul a vizét se nagyon szokták szűrni, főleg ha akvaterráriumban tartják. ha nagyon kötözködni szeretnél akkor a xifok és a blackmolly az aminek tényleg kicsi ez az akvárium de amikor megvettem őket akkor még nem tudtam erről
2015. jan. 13. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki.
2015. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sem egy szép elrendezést nem látok, sem egy jó társítást.
2015. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!