Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell berendezni az...

Hogyan kell berendezni az akváriumot?

Figyelt kérdés
Akinek van akváriuma tenne fel nekem képeket róla? :) csak hogy hol a szűrő meg a fűtő, a növények elrendezése, meg amúgy is szeretek ilyen képeket és videókat nézegetni :) Mindenki mást mond, hogy hova tegyem ezt meg azt, így legalább összehasonlíthatom :) Előre is köszi!

2012. júl. 15. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb növényeket hátra, kisesebbeket meg előrébb, a kavics/homok előre 'lejtsen' hátul magasabb legyen.
2012. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szűrőt és a fűtőt az akvárium oldalára rakd és a növényeket úgy rendezd ahogy már mondta itt egy illető. Bocsi de képet nem tok küldeni
2012. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy az oldalára, de pont ez az hogy melyiket melyikre :) gondoltam hogy nem középre kell beszenvedni :)
2012. júl. 15. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:

A szűrőt oldalra, hátulra, a lényeg, hogy a kifolyó részt is úgy kell állítani, hogy lehetőleg minél jobban megforgassa a vizet az akváriumban.

Az a leggyakoribb, hogy valamelyik hátsó sarokba állítod a szűrőt, és az akvárium másik végébe, kicsit a frontüvegre irányítva áll a kifolyó rész.

A fűtőt úgy kell elhelyezni, hogy áramlásban legyen, pl a szűrő mellé/mögé, a lényeg, hogy minél kevesebb látszódjon belőle.

A hőmérőt a fűtőtől távolabb, lehetőleg olyan helyre, hogy elölről ne lehessen látni, (csak rontja a képet) de azért (oldalról) könnyen megnézhesd a hőmérsékletet.


A többit meg úgy, ahogy neked tetszik.

Ettől egyediek az akváriumok.

2012. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyenek az enyémek:


[link]

[link]

2012. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 15. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek enyimek:

[link]

Kb úgy rendezed be ahogy akarod.

2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi hable! nem ugrálnak ki a halak tető nélkül? nekem régen egy díszmárnám mindig ki akart ugrani.
2012. júl. 15. 16:53
 9/11 A kérdező kommentje:
hány wattos lámpáid vannak?
2012. júl. 15. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:
A csiptetősek 26, a hosszú meg most nem világít, csak arra szereltem egy ventilátort azé van ott. Kiugorhatnak a halak, hát de attól függ melyik. Van ami ugrálós és van ami nem, vagy nem annyira.
2012. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!