Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Albínó harcsa bántja a red...

Albínó harcsa bántja a red cherry garnélát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam nyugotdak
2015. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A garnélák rendszeresen vedlenek, a vedlés és az elpusztult garnéla nehezen különböztethető meg, mindkettő fehér lesz, a garnélák viszonylag rövid ideig élnek, így fontos a folyamatos szaporulat.

Azt, hogy egy albino harcsa, vagy egy nano hal a garnéla populációból menyit evett meg nehéz megmondani.


Garnélás akváriumba ajánlatos kerülni a planktonszerű kajákat, sórák, krill, stb, soha nem lehet tudni melyik hal fanyarodig rá az élőre, elvileg bármelyik hal amelyik megeszi a keltetett sórákot az bepuszilja a kicsi garnélákat is, ha ehhez az étrendhez szokott.


Megfelelő növényzettel biztosítani lehet a garnélák szaporodását, lehet pár odalesz de még mindig marad elég.


Láttam növényes akváriumba ormányos márnát rengeteg garnélával, bőven szaporodtak is, ha én át tenném az egyik márnámat, vagy albínó páncélosomat kipucolnák az összes kicsi garnélát, 1 éven belül eltűnnének a garnélák az akváriumból.

Róluk beszélek: https://www.youtube.com/watch?v=SMLn52iVYvA


Én lemezessel etetek, sok növény van, bekeveredik a lemezes a növények közé, onnan meg kiszedik a garnélák, most is van neonok mellett rengeteg kicsi, 1-2 mm garnéla, szinte csak fényképező gépen nagy zoomal láthatóak egyenlőre.

2015. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!