Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium nem veszélyes az...

Az akvárium nem veszélyes az emberi egészségre?

Figyelt kérdés
nekem szűrő tisztításkor sokszor az arcomra számba fröccsen a koszos barna büdös víz ,lehet ilyentől bajom?
2015. jan. 22. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

De, nagyon káros az egészségre az akvárium. Gondolj bele....a halak beleszarnak a vízbe, az meg párolog. Rosszabb, mint a mikro, meg a telefon.

A szűrő tisztításakor meg nem kell oda dugni a közelébe a fejedet. A szádat tartsd csukva és utána mossál arcot.

2015. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én egy gumicsövet használok vízcserekot. Mikor megszívom, kerül egy kevés víz a számba. Nem lesz tőle bajom, mondjuk az a víz egy hét alatt ( az előző vízcsere óta) sem gusztustalanabb, mint, mikor kijön a csapból, olyan átlátszó marad, íze sincs nagyon.


Persze, ha rendszeresen az akváriumból iszol, akkor nem tudom, lehet, hogy megf*sat, még nem próbáltam.

2015. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb, mintha belemennél a Balatonba.
2015. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az akváriumtól "veszélyesebb" egy cserepes, virágföldes növény, vagy a piacon, érett szerves trágyával nevelt zöldségek, gyümölcsök( én így termesztem és viszem a piacra)

Én falun nőttem fel, mosatlanul ettünk mindent, annyi negatívumot tapasztaltam, hogy küldött a körzeti orvos levelet, a rendszer szerint 8 éve voltam ott (jogsi orvosi volt 8 éve) tehát nem fogsz tudni jó kapcsolatot kiépíteni a körzeti dokival.

2015. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga az akvárium egyáltalán nem veszélyes, sőt egyesek szerint nyugtató hatása van (ezért van sok orvosi rendelőben is).

Ettől fügetlenül természetesen a pucolásnál vigyyázni kell, mert igaz ami igaz, valóban belekakilnak az aljzatba és az nem túl tiszta...

2015. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!