Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az anciknak miért van szükségü...

Az anciknak miért van szükségük fára?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy a csersav miatt, máshol meg azt, hogy a fa rostjai miatt(hemicellulóz).

2015. febr. 4. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a benne levo anyag egeszseget biztosit az ancn
2015. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyik az az anyag? Azt szeretném tudni :)
2015. febr. 4. 15:00
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
Én a rostokra szavazok.
2015. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőre szüksége van, talán a csersav fontosabb akváriumban, természetes élőhelyén meg a korhadtabb fákból vesz némi szénhidrátot, de csak tipp.

Eredetileg ha minden igaz dögevő és a lazább, váladékosabb algákat eszi.


Én amit megfigyeltem, kicsinek eszi a barna és az üvegen levő algát .

Utána eszi már a lehullott kaját a talajról, bármit, akár artemia, lemezes stb ilyenkor ha nincs benn fa akkor el szoktak pusztulni, rengeteg embernél elhullottak.


Ha van zöldség adva akkor szép nagyok lesznek, ha csak fa van akkor nem lesznek szépek, lehet a zöldségekből biztosiját a szénhidrátot.

Hatalmas különbség van egy zöldséggel, természetes fával, lehulló kajával tartott anci, és egy rosszul tartott között.

Eltérnek aktivitásban, méretben, szaporodásban, élettartam

stb

2015. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!