Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 35 literes akváriumban...

Egy 35 literes akváriumban lehet neon halakat tartani? Ha igen akkor esetleg mennyit?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok sajnos csak ekkora akvárium férne el, Inkább kisebb halakat szeretnék és kb. 2 tisztogató halat.
2015. febr. 13. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
2 db és ott állj meg.
2015. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Se neon halat se "tisztogató halat"(gondolom ancistrusra gondolsz, bár ez még törpe szívóharcsának is szűkös lenne) nem lehet tartani benne, túl kicsi.Ilyeneket egy kis szűrővel és dús növényzettel tarthatsz: [link]
2015. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kocuska ***** válasza:
Mivel a neonok szeretnek nagyokat úszni és amúgyis csapathalak így nekik egy 80 literes kell és jó nekik a 70-80 centi hosszú aksi. Neolam már leírt minden mást amit még akartam én :)
2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..


Ez egy pont oda illő hal létszám.

4-6 hím guppi. Ennyi.

2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. febr. 13. 20:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetleg más kisebb halat nem lehet, aminek elég ennyi hely? A guppik nem annyira tetszenek.
2015. febr. 13. 20:31
 7/11 Kocuska ***** válasza:

neolam már belinkelte de akkor itt van még egyszer : [link]


ha döntöttél melyik teszik akkor nyugodtan leírhatod ide, és akkor talán tudunk még többet segíteni :)

2015. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tomaszcool ***** válasza:

Mi a méretei az akváriumodnak?


Szerintem, esetleg pár darab hím guppy szóba jöhet, vagy egy Betta hím. Elég kicsi a vízmennyiség, így nagyon korlátozottak a lehetőségeid. :/

2015. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kocuska ***** válasza:

neolam már belinkelte de akkor itt van még egyszer : [link]


ha döntöttél melyik teszik akkor nyugodtan leírhatod ide, és akkor talán tudunk még többet segíteni :)

2015. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A guppik mellett döntöttem, ebből hányat ajánlotok? Valamint kell az akváriumba algaevő hal, vagy nincs szükség rá szűrő mellett?
2015. febr. 15. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!