Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tündér hínár mennyire...

A tündér hínár mennyire kényes növény?

Figyelt kérdés
Egyszer vettem és hiába volt apró szemcsés talaj teljesen kirohadt és megdöglött, lehetett az a gond, hogy nem nagyon tápoztam akkor még a növényeket és kezdő voltam vagy egyébként egy kényes nővény? Ha mondjuk egy szaporító medencébe letépek egy szálat akkor az a vízbe lebegve életbe marad?
2015. febr. 17. 20:01
 1/2 Pendulum92 ***** válasza:

Állítólag kényes, én még nem tartottam.


Helyette a kocsány nélküli ambúliát javaslom.

Nagyon hasonlít rá, baromi gyorsan nő, nem fényigényes kategória, tápra sem igényes, és szép is, ha van helye kibontakozni.


Ha Szegedi vagy még én is tudok adni neked egy marékkal ingyen, de akinek van, tuti, hogy heti szinten dobja ki, vagy ajándékozza el.

2015. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik tündérhínár? A Cabomba? Azt úgy kell tartani, hogy kevés sodrás, és erős lámpa. Pl egy 35-45 literes akváriumra 2db 23 Wattos kompakt izzó.

Vagy azt is lehet, hogy nem ülteted el, hanem feldobod a víz tetejére, hogy közel legyen a lámpához.

2015. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!