Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 54literes akváriumba...

Egy 54literes akváriumba milyen halakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Volt már elég sok kisebb halam benne neonhalak stb.

Most szeretnék inkább nagyobb halakat tartani. Esetleg egy gurámi párt. Hozzájuk milyen halakat még betenni?


2015. febr. 21. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ekkorában tudsz tartani egy pár törpegurámit, ezek nem agresszívak egy hím betta még elfér benne 2-3 nősténnyel, esetleg még pár darab ramirezi belefér, ezeket tartottam már együtt gond nélkül.
2015. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is egy törpe gurámi párra gondoltam először és bár nem túl nagy az akvárium, de még 5-6 zebra vagy leopárd dánió is mehet melléjük. Bár a dániók akkor érzik jól igazán magukat, ha 12-15 fős csapatban vannak legalább és van nagy úszóterük.
2015. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt szeretném még kérdezni hogy szűrőből milyet vegyek? Az Eheim 2402 Aquaball 130-as elég lenne vagy vegyem meg a 180-ast? Ilyen árban másmilyenre is vevő vagyok.
2015. febr. 21. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisebbik elég lesz szerintem.
2015. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a mézgurámi is jó lehet esetleg
2015. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először nem ártana tudni, hogy kik a meglévő lakók? Lehet már túl vagy így is telepítve. Mivel szűröd most az akváriumot?
2015. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg teljesen üres. Most csak egy 400l/órás szűrő van itthon, ezt egy ismerősöm adta mert régen az enyém tönkrement.
2015. febr. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!