Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudok fecskendőt...

Hadevla kérdése:

Honnan tudok fecskendőt beszerezni? (pontos adagoláshoz szükséges)

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 20:44
 1/5 anonim válasza:
Patikákban :)
2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Patikában 10 forint/darab. De tegnapelőtt anyám vett magának köptetőt és ahhoz járt fecskendő. Elkértem tőle, mert 0,25ml-enként van jelölve, szóval tök jó!!!
2015. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Gyorsak voltatok :-)
2015. febr. 23. 21:18
 4/5 Platypus ***** válasza:
Érdemesebb akváriumi fecskendőt szerezni, nekem easy life márkájú van, és sokkal jobb mint a tipikus patikai. Azok nagyon nehezen mozognak és könnyen akadnak. Sikerült párszor szabályosan kilőni belőle a folyadékot... Az inzulinos fecskendő is nagyon finoman mozog, de ebben beépített tű van és nem szokták csak úgy kiadni. Régebben egy gyerek mikroszkóp szetthez való műanyag pipettát használtam, azzal is könnyen lehetett adagolni, de tönkrement és nem tudom hol lehet újat szerezni.
2015. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy műanyag pipetta van tengeri akváriumos boltokban, ilyen

[link]

pl itt:

1077 Budapest, Wesselényi utca 23.

1133 Budapest Tisza utca 10.

1239 Budapest Táling utca 9.


Kis pipettás üveg van gyógyszertárakban, amit pl kamillához, vagy akármilyen növénykivonatokhoz használnak. Ilyesmi:

[link]

2015. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!