Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a neptun aquaplant tabletta...

Ez a neptun aquaplant tabletta, az a panzis? A kettő más vagy ugyanaz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 20:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Illetve mik a tapasztalatok vele?
2015. febr. 24. 20:13
 2/18 anonim ***** válasza:

Én neptunt használok, az ilyen: [link]


Jó mulmos Jbl manadoba nyomkodtam 30-at, én kedvezmény nélkül 10ft/darab áron veszem, 10-es kiszerelés. 100ft/db


A H.M jó fény, profito, carboval ilyen: [link]


A panzi is hasonló lehet, én azt még nem használtam soha, neptunt azt rengeteget.

2015. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úú köszönöm szépen!!!És ilyet hol lehet venni? :) sajnos a környékünkön mindenhol csak a panzisat árulják. Neptunból csak olyat találtam, ami már Co2-t is tartalmaz, de arra nem lenne szükség.
2015. febr. 24. 20:28
 4/18 A kérdező kommentje:

jah és drágább is a panzis :/


[link]

2015. febr. 24. 20:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez is neptun: [link] szintén talajporszivózatnal, mulmos talajba, kb 20 nyomtam alá, havonta nyomkodok ahova oda férek 10-et.
2015. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a H. M. pedig hmmmmmmm, egyszerűen fantasztikus :) minden elismerésem!
2015. febr. 24. 20:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Szinte minden boltban van neptunos cucc, tudnak rendelni szerintem, meg kell nézni a panzi összetételét, volt aki használt már itt, neki azzal vannak jó tapasztalatai, a neptun ebbe a leg ősibb cucc, olyan mint a "növénytápsó"


Egész pici, gyufácskatuja méretű zacisba van a neptun, takarni kell, ilyen fehéres ködöt csinál ha kikavarják a halak, eddig nem volt soha gond, nem olyan veszélyes mint a táptalaj.

2015. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Végül is ebbe az egész neptun, nem mertem virágföldet betenni, inkább elnyomkodtam 4 zacsi aquaplantot: [link]


Kemény 400ft de van látszatja folyékony táp melett.

2015. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hát elmegyek és megkérdzeem, hátha be tudják szerezni, ha nem akkor marad a Panzi...
2015. febr. 24. 20:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen a neptun: [link]


Ez a co2 + plant passz, hogy mi, co2 tabletta formában elég veszedelmes cucc, nem tudom, hogy külön-e van csomagolva vagy 1 tabletta, van olyan nálunk is, holnap megyek venni ezt-azt megnézem az milyen.


Ha külön van akkor a pezsgő tabletta kuka a tabletta meg használható.

Nem értem miért gyártanak tablettás co2-t egy csomó ember megöli vele a halait.

2015. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!