Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a neptun aquaplant tabletta...

Ez a neptun aquaplant tabletta, az a panzis? A kettő más vagy ugyanaz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs külön, ilyet nehogy vegyél: [link]
2015. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
áá :D engem sem verhetnek át, de azért köszönöm h figyelmeztetsz :) csak a natúr táptablettát fogom megvenni.
2015. febr. 24. 20:58
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet sajnos pont ez a cél, hogy megölje a halakat, így megy az ember venni újat...elég szánalmas :(
2015. febr. 24. 20:59
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy kis update :) vettem panzit, kivettem a dobozból, és ugyanabban az átlátszló neptunos zacskóban vannak a tabik, mint amit linkeltél :) így sztem a 2 ugyanaz :D
2015. febr. 25. 15:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, most mégsem mentem venni cuccot akvarisztikába, ha lesz időm valamikor beszaladok és kinyittok egyet, lehet, hogy kiveszik a dobozból és külön árulják nálunk, x éve használom még nem kérdeztem meg.


Nyitottam egy naplót közbe, ha ránézel mondjuk 2 hét múlva addigra teszek új képet, valószínű már tele lesz az akva növénnyel, előbújnak a háttér növények is.


[link]

2015. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Gyönyörű, mint mindig :) megkérdezhetem, hogy Neked kb. hány év volt mire ilyen profi szintre fejlődtél? Neked is nehéz volt a kezdet? :) Nálatok volt aki bevezetett az akvarisztika rejtelmeibe, vagy a saját utadat jártad, és magad tapasztaltál meg mindent? :)
2015. febr. 26. 20:55
 17/18 anonim ***** válasza:

Profi szint az még messze nincs, kevés hozzá otthon az idő.

2001-től dolgozom mint éjjeli őr, mellette otthon kertészkedem, őstermelőként családi keretek között termelek, az éjszakás műszakom minden másnap van, ott kijelölök mindig egy témakört amit tanulok. Durván 3 évente váltok témakört, olyat választok amit otthon is tudok hasznosítani.

Volt pc, tápanyag visszapótlás, öntözési technikák, hideg hajtatás, kertészeti gépek, asztalosodás, autó szerelés, autó tuning, autó hifi, otthoni hifi azon belül thx, high end, otthoni hálózati rendszerek.


Amit este olvasok, tanulok, azt másnap otthon kamatoztatom, télen nincs mezőgazdaság, igy van idő sok mindenre.


Példa otthoni kommunikáció, belépek a házba, küldők egy bluetooth jelet a telóról, az kommunikál egy vevővel ami rca jelet küld egy aktív mélynek ami bekapcsol egy erősítőt, a telepített tcm alkalmazással a hozzá megfelelő apk-val látom az összes otthoni merevlemez tartalmát, bármit meg tudok nézni, halhatni wifin.


Elinditom a telóról a szobában lévő pc merevlemezén található egyik zenét, de az már nem a telón, hanem 2 db jbl xe6 hangfalon mellé heco 30cm aktív mélyen szól.


Minden oda vissza kommunikál, a tv alatt lévő evolve médiaboxon meg tudom nézni bárminek a tartalmát, akár a táblagépek, de akár a táblagépekkel a médiabox merevlemezén.


Példa fentit durván 1-2 hónapig olvasgattam, válogattam a cuccokat, statius ip miegymás, ha megvan amit akarok téma lezárva.


Ilyen az akvarisztika is, hallok, olvasok valamit, hazamegyek kipróbálom, megcsinálom, van egy téli unalom űző keret, abba sok minden belefér.


Aztán átadom valakinek, azt amit tapasztaltam, átlag 6 hónap- 1 év, amire kitapasztalom, így azt már neki nem kell kísérletezni, nekem jó mert elmegy az idő, neki is mert nem mindenkinek van este ennyi ideje mint nekem bogarászni a neten, télen meg kísérletezni.

Télre mindig van egy kis dugipénzem ami fedezi a kísérletezést, legyen az bármilyen témakör.

2015. febr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Példa 2-3 hónapig bogarásztam a cuccokat, tetvezgettem, majd télen nekiugrottam egy krumpli vetőnek ami újonnan 3 milla, nekem 50.000 ft volt, 4 éve készült el, ráment 2-3 hónap mire összeraktam, de spóroltam 2 millió 950-et.
2015. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!