Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Láttam hogy bettákat edzik az...

Láttam hogy bettákat edzik az akvaristák ez egészséges és jó halnak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor én is csinálhatom ezt az úgymond edzést és milyen gyakorlatokat csináljak vele? Amúgy youtubon láttam.

2015. febr. 28. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti kétszer 15 perc tükrözés jót tesz neki.
2015. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha elő másik bettát rakok be melléje úgy olyan 5 percre? Befőttes üvegbe vagy anélkül? (Sajnálnám a másik halat egy kicsit)
2015. márc. 1. 07:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tenne jót neki a folyamatos pakolgatás.
2015. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy tök jó megoldás, mondjuk egy kb 40 litereset akksit ketté osztas, de dupla üveglappal hogy legyen között kb 2-3 mm rés, ahova be lehet rakni egy karton lapot,vagy vékony műanyag lemezt,amit simán kihuzhatsz közöttük, hogy lássák egymást, szerintem üveges olcsón megcsinálja, de mondjuk egy 60-70 litereset szerintem 3 fele is ellehet osztani, 20-25 liter elég lenne egy hímnek.
2015. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy 2 akváriumot is egymás mellé lehet tenni és közé egy kartonlapot.
2015. márc. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kettőt kell venni mindenből.
2015. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam hogy a 45 litres akváriumomat 2 vagy 3 részre osztom van nekem egy 3 fajta bettám.
2015. márc. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!