Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó lesz a párosítás?

Jó lesz a párosítás?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag kicsi 54 literes akváriumom. Tettem bele 2 db Labeo Bicolort. Tudom nagyobb víz kell neki de most még csak 3-4 centisek. Észrevettem egyik kergeti a másikat, tegnap mintha az egyik farka kicsit ki is fajult volna, mára már nem láttam. Most kergetik egymást vagy csak együtt vannak?

Ha megnőnek természetesen továbbadok rajtuk.

Van benne növény is, bujkáló is, eheim puckup 2008 as szűrő 0-24 be, világítás 15w de olyan 11 órát megy kb.

Várom a véleményeket, javaslatokat.



2015. márc. 5. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Az erősebb hamarosan megfogja ölni a másikat. Gratulálok!
2015. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez azért túlzás!!! Hozzá se ér....
2015. márc. 5. 09:37
 3/16 anonim ***** válasza:
A stressz lassan öl, de ami késik nem múlik. Addig fogja űzni amíg stresszes lesz, legyengül és bármilyen nyavaját elkap ami egy jól kondicionált halat nem veszélyeztet.
2015. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy folyton üldözi, hanem néha oda oda megy hozzá 2-3 mp ig játszik majd otthagyja.

Amugy a boltba ahonnann vettem ott is együtt voltak és semmi gond nem volt

ma jönnek bele a picike szumik hátha akkor kicsit rendeződik a dolog.

2015. márc. 5. 09:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy. Egy labeonak is kicsi a medence, nem hogy kettőnek. Erre te még szumikat is veszel bele, amiknek alaphangon legalább 100 literes medence kell. Tudom mert tartom őket.
2015. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem kifejlettek hanem kicsik 2 centi koruliek...

Ha nagyon szar lesz az egyik bicolirnak akk kiveszem.majd...

Kizart hogy a 2 centisnek es a 6 centisnek ugyaanbyi hely kelljen

2015. márc. 5. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel egy kérdést, ha a nemleges választ nem fogadod el és szilárdan kitartasz a hibás elképzelésed mellett? Ráadásul élőlények életével játszol.
2015. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A halak nem szoktak játszani... Mi az, hogyha nagyon szar lesz neki, akkor veszed ki? Már most is rossz neki. Egyébként attól még, hogy a boltban nem értenek hozzá és rosszul tartják, neked még nem kell ugyanezt a hibát elkövetni. Értsd meg, vannak korlátok, amik behatárolják a lehetőségeidet.
2015. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Elfogadom én a kritikát és javaslatot, csak zavar ez a halandzsa nyelv hogy medence meg mit mennyit lehet tartani; gondolom ettől akvárium szakértők vagytok...

Barátomnak 82 literes akváriuma van 16 db sügérrel, botia-val, 4 algaevő. Azt mondták neki maximum 9 db ot tehet bele max meg 2 algaevőt. Ez volt 2 és fél éve. azóta a szörnyűséges körülmények közt tarott sügerei már 4x forgattak, az algaevőknek idén lettek ikrái...

ennyit erről..

nem azt mondom hogy zsófolásig lehet pakolni, de ne mondja nekem senki hogy 15 db 2-3 centis hal nincs meg 54 literbe...

tanácsot, meg tapasztalatot szerettem volna kérni, nem kioktatást...

nem szoktak játszani?

Miért? mindenki olyan mogorva mint Semjén Zsolt?

2015. márc. 5. 14:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Látod, sokkal okosabb vagy, mint az itt neked névtelenül és érdek nélkül segíteni próbálók. Felesleges volt kérdezni olyan hülyéktől, mit mi.
2015. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!