Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppim mikor fog elleni?

Guppim mikor fog elleni?

Figyelt kérdés
vetem 2 napja 4 guppit és az egyik nagyon duci és van terhes foltja is és látszanak a kicsik szemei kb. mikor fog szülni? mikor válasszam el a többiektől?

2015. márc. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont mivel nehéz megjósolni, mikor ellik, én a kicsiket szoktam különválasztani. Az alatt a pár óra (legfeljebb fél nap) alatt, amíg észreveszed őket, legfeljebb egy-egy esik áldozatul a "kedves szülőknek", és úgyis rengeteg lesz... És hacsak nem hálós megoldásra gondolsz, az anyjukkal úgyis össze lennének zárva abban az időszakban is.
2015. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem már kb. 25 guppim születtet.de nagyon hosszu a történetük.az a 25 hal nem egyszerre született hanem időnként. Ha úgy vetted a halat hogy nagy a hasa,valószínű,hogy hamarosan,de ha egyszerre 10db felett születnek akkor általában az összes elpusztul mert elveszik egymástól az energiát.
2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!