Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibírnak-e 2 óra buszozást +...

Kibírnak-e 2 óra buszozást + beszoktatást az akváriumi halak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 14:51
 1/8 anonim válasza:
én a niagarán úsztattam őket még anno
2015. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gond nélkül, vidéken lakom, de a halakat Pesten veszem. Soem volt még baj.
2015. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy mégis veszek egy akváriumot...
2015. márc. 9. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak arra kell figyelni, h a vizük ne hűljön ki. A legjobb megoldás a hűtőláda.
2015. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, abban akartam, de majd csak a nyár vége felé lesz belőle valami. De a túlzott meleg ellen is véd.

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.

2015. márc. 10. 07:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Én amikor halakat veszek, akkor összességében mindig van legalább egy óra, míg hazaérek, de még több is, főleg ha fizetés után még leállok beszélgetni a boltossal (kivételesen ez olyan, akivel meg is éri). Aztán még itthon is egy jó félórát, esetleg órát vannak vödörben, míg az akváriumba nem kerülnek. Sose volt még semmi bajuk.

Egyszer vettem egy komplett használt akváriumot kb 100 km-ről, szóval csak a kocsiút több mint egy óra volt. Aztán meg még vagy 2 óra, míg tisztára pucoltam az akváriumot az algáktól. Addig végig egy hordóban voltak, és itt sem lett semmi bajuk. Ja és ezek tengeri halak voltak, amikről azt mondják, sokkal kényesebbek.

2015. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 12. 08:57
 8/8 raptorus ***** válasza:
Nekem a rekordom (Endler guppikkal) 9 óra volt, ráadásul télen (busz+vonat) s gond nélkül kibírták :) 2 óra tuti menni fog, ha nem hűlik ki túlságosan a vizük (esetleg nézd meg az időjárásjelentést, hogy kellemesebb/tavaszi nap legyen), de a hátitáskába/törölközővel "bebugyolálva" nem lesz gond :)
2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!