Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valami ötletetek, hogy mi...

Hadevla kérdése:

Van valami ötletetek, hogy mi történhetett a gurámimmal? (képek lent)

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 óra alatt jött ki rajta. Mechanikai sérülés, vagy valamilyen betegség? Van egy barlang amiben nagyon szívesen tartózkodik. Több ki és bejárata is van, amelyek kisebbek és nagyobbak, ebből gondoltam arra, hogy csak beverte valahová. A viselkedésén nem fedeztem fel változást.


[link]

[link]

[link]



2015. márc. 20. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Van valami halbetegség, ami a fejen okoz ilyen látható tünetet. Egyébként ez a világos kő nem illik ide, sötét kellene.
2015. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mechanikai sérülésnek tűnik, a gurámik ijedősek, nálam annál az akváriumnál nincs soha hirtelen megugrás ami 3 oldalról zárt, csak a front üveg szabad, plusz sok a felszínre érő növény.


Nem jó ha bujkál, nálam elől vannak egész nap, éles dolgok nem valók melléjük, inkább sok felszínre érő növény, a világos ajzat is stresszeli őket.

A neonoknak sem jó a világos ajzat, sötétebb kellene, náluk ez alap, bár ők nem olyan ijedősek mint a gurámi.

2015. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!