Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
Eddig tökéletesen virgonc volt, a kis halak elúsztak mindig az útjából. Most meg lelassult, nem csinál semmit, nagyrészt a víz tetején "cuppog". A bettám egyfolytában körülötte úszkál, szinte már rajta, hogy megvédje az egyik kis guppimtól, aki néha megcsípi. Mikor a guppim nekimegy, el sem próbál menekülni. És nem is zabál annyit, mint régen. Külső elváltozás egyáltalán nincs. Mi lehet vele a baj?
2010. febr. 17. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmes.... xD
2010. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kevés a levegő vagy a guppii a halálba hajszolta szegényt :(
2010. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Vasárnap óta veszem ezt észre rajta, és csak tegnap vagyis kedden kezdte csipkedni őt a guppim. Meg Aranka (az aranyhal) annyival nagyobb, mint Zénó (a guppim), nem értem miért nem védekezik...
2010. febr. 17. 17:21
 4/18 A kérdező kommentje:
van levegőztető, és eddig sem volt semmi baja.:(
2010. febr. 17. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Aranka XD , Zénó

OMG

2010. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Baj, hogy valaki szereti a halait? Nekem anyuék nem engedték, titokban vettük nővéremmel. Ezért ragaszkodom hozzájuk annyira... És még blogot is írtam róluk: www.halacskak.freeblog.hu És ne haragudj, de nem az volt a kérdés, hogy tetszik-e a halaim neve. Egy hasmenéses vírus érzelmi színvonalán állsz.

Akik pedig próbál segíteni, annak nagyon köszönöm:)

2010. febr. 17. 17:50
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan mire jó egy hal csak ott cuppog a vízben... nem ám valami macskát vagy hörcsögöt vagy kutyát nevelnél azok legalább meghálálják ha gondoskodsz róluk nem csak cuppognak a vízben....
2010. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szedd ki azt a hülye guppit én is kivettem mer véresre csipte az aranyhalam farkát nekem már egy hete egy 2 literes beföttes üvegbe van és semmi baja nekem is ez volt a gondom mer az aranyhal olyan böszme h 10-szer nagyobb a guppinál egybe lenyelhetné de nem teszi azota megint felerösödött nem kell a guppi elöl menekülnie és kezd gyógyulni a farka szal a guppit vedd ki vagy huzd le a wc-n nekem mind1
2010. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most komolyan, te mit is keresel az akvarisztika részben? Nézd meg a kutyás kérdéseket, és ha van ÉRTELMES válaszod, ott csillogtasd a tudásod.
2010. febr. 17. 18:09
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy jó ötlet lenne. Csak azt szerencsétlen guppit is sajnálom. A másik,a szivárványos guppim nem bántja az aranyhalat. De nem tudom, hogy kell e gyógyszer, vagy valami neki.
2010. febr. 17. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!