Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a lámpatest szerintetek...

Fütyicukor kérdése:

Ez a lámpatest szerintetek kapcsoloval mindennel ellátott? Tehát megveszem bedugom azt kész?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 28. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a nincs rajta kábel, akkor megmondod az eladónak, hogy kérsz hozzá egy kábelt, amin van kapcsoló.

És ha te nem akarod rácsavarozni, akkor megkéred hogy tegye rá neked. Biztos vagyok benne hogy megcsinálja, az nem sok idő.


Egyszer egy sokkal bonyolultabb lámpának a bekötését kérdeztem tőle és készített hozzá nekem egy rajzot, meg bejelölgette, beszámozta a lábakat a lámpán, hogy ezt ide, meg azt oda kell kötni. Tehát ott egy nagyon segítőkész és rendes srác dolgozik eladóként. Többször is jártam már abban a boltban a Bécsi út 67-ben és mindig ugyanaz a srác volt ott.

2015. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak én ugy akarom rendelni..
2015. márc. 28. 15:01
 3/6 Pusisz ***** válasza:
Szerintem ezen semmi nincs. Se kábel, se dugó, se kapcsoló. Sőt még fénycső sincs hozzá... oda van írva. Ez csak egy lámpatest.
2015. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt gondolom hívd fel azt a boltot, és mondd meg nekik, hogy rendelni akarsz egy olyan lámpát, de úgy, hogy legyen rajta kábel is.
2015. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kábel hozzá, amin van kapcsoló is, olyan 500 Ft körül van. Nem tudom neked külön linkelni, nem találom így meg a kábelt, nem tudom milyen néven van fent, meg hogy fent van e egyáltalán a webshopban, de a boltban lehet kapni, mert én már vettem ott olyat.
2015. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pusisz ***** válasza:

..még egy apróság. Kérdezz rá, hogy csak kábel+kapcsoló kell-e hozzá.. A trafó és a gyújtópatron benne van-e.


A kábel: [link]

2015. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!