Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tehetek egy 100L...

Milyen halat tehetek egy 100L kemény vizű akváriumba?

Figyelt kérdés

Létszíves mondjatok pár Érd vagy annak a környékén lévő Akvarista vagy valami olyan boltot ahol lehet halat venni!

Előre köszi!



2015. ápr. 2. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kedvem mindig van és erőm is :) kb ilyesminek kell kinéznie csak több réssel a kövek között oda fognak leívni, az anciknak érdemes egy ilyet csinálni majd ezt berejteni a kövek mögé:

[link]

2015. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
egyébként anciból szerintem tarthatsz egy háremet(1 hím 2 nőstény)
2015. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

összedobtam valamit, a növény kevés benne kicsit többet tennék bele ha hosszú távon így lenne az aksi de mivel csak egy fotóra percre kellett de gondolom látszódik a lényeg

a zebrák kicsit kifakultak

felülről: [link]

oldalról: [link]

2015. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Tök jó! Az baj ha nem homokom hanem kavicsom van?
2015. ápr. 3. 15:17
 15/17 anonim ***** válasza:
nem baj ha kavicsod van az is jó, én azért csináltam ilyen kevertre mert nekem így tetszik és természetes hatást kelt ha neked a kavics tetszik akkor maradhat kavics
2015. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ancinál még a fa ami kötelező, kell az emésztésének, nélküle nem soká húzza, ezt fel kell még venni a berendezési listára.
2015. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor majd szerzek fát.
2015. ápr. 4. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!