Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek? Mennyire férnének...

Szerintetek? Mennyire férnének meg?

Figyelt kérdés
8neon ; 4guppy ; 3rozsalazac ; 4páncelosharcsa; 1anci ; 1torpe karmosbeka egyutt 83 literben? (normalis valaszokat

2015. ápr. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 4 liter víz 1 db halra ? Te hogyan éreznéd Magad, ha egy 5 x 5 m alapterületű, 5 m magas helyiségben kellene leélni az életedet ?
2015. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A békát mindenképp kihagynám, és max. 3 fajt választanék. A neon és az anci inkább a lágy vizet szereti.
2015. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rózsalazac még mindig csapathal azaz minimum 6-8 példányt kell együtt tartani, hogy ne legyenek stresszesek.


A karmosbékát meg bármi hal mellett kézből kell etetni, mert túl vaksi és túl lassú ahhoz, hogy időben megtalálja a kajáját. És hármasban jobban érzik magukat.


Nekem az anci 112 literben is védte a területét. Nem volt mókás. Ha mindenképpen algaevő kell, én a kisebb méretű, édesvízben nem szaporodó csigákat ajánlom: pl hagymacsiga, zebracsiga, sárgaöves süncsiga.


Igazából pontylazacoknak 80 cm kiúszótér ajánlott, ami erősen gyanús, hogy egy 83 literes akváriumban annyi nem lesz. Így sem fognak megdögleni persze, de tudj róla, hogy van ilyen szabály az alapján dönts.


Szóval:

- én a rózsalazacokat mindenképp kihúznám.

- a törpe karmosbékát is.

2015. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A karmos nagyon megtetszett. Egyebkent van mar aksim. 8neon 2pancelos 2rozsalazac es 4guppy. Mit csinaljak?
2015. ápr. 4. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg igy? : 8neon ; 4guppy ; 5pancelos ; 6 rozsalazac ; (talan egy anci meg)
2015. ápr. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!