Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor egy anya kinn hagyja a babáját az üzlet előtt mert mondjuk nem férnének be?

Figyelt kérdés
Mostanában többször láttam olyat, hogy anyukák kinn hagyják egyedül a babájukat amíg ők bemennek egy üzletbe. Pl a múltkor egy egész pici kisbaba volt kinn babakocsiban teljesen egyedül. Lehet hogy az anyukája csak 3 percre ment be, de mégis......mit gondoltok? Én elképzelni sem tudom hogy ilyet csináljak.
2015. márc. 20. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sandrachnologic ***** válasza:
70%
Azt, hogy nagyon felelőtlen. Nem csak azert mert barmi baja lehet addig a babának, amiert sírni kezd, hanem mert rengeteg elmebeteg van. Mi van ha valaki eltolja a babakocsit? Vagy csak kiveszi belole a babat es lelecel? Nekem egy barátnőm csinálta ezt védőnő létére mar az első gyerekével is. Utana meg cifrazta, ketto volt a nagy amikor a kicsi Megszületett es akkor mar a nagy (erted két eves...) vigyázott a bolt elott a kicsire...
2015. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon laza, sokak által vakmerőnek tartott anyuka vagyok, de ilyen eszembe sem jutna. Hatalmas felelőtlenségnek gondolom, akkor inkább nem mennék be. Mondjuk én még nem láttam olyan boltot, ahová ne férnék be babakocsival is, habár egy nagy lengyel kocsink volt majdnem egy évig. Biztos nem látták az anyukák a Csellengők műsor főcímdalát. Gyerekként láttam, de az agyamba égett.
2015. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
soha semmilyen körülmények között nem hagyám ott. inkább hordoznám,ha nem férne be,vagy mennék másik boltba.
2015. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem szabad ilyet csinálni.
2015. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

sose tennék ilyet. inkább nem megyek boltba. itt falun 2 boltról tudtam ahova nem férek be babakocsival, ha még be is tudom tolni a sorok között már nem. eleinte akkor mentem vásárolni mikor a férjem otthon vigyázott a picire, vagy 3an mentünk és ő kint maradt. majd elkezdtem azt hogy leszedtem a hordozót, a vázat kint hagytam a babával meg verődtem polctól polcig :) a vázat vigyék ha kell...majd egyszer mikor mentünk a védőnőhöz találtam egy nagyobb boltot, nah oda be tudok menni. azóta odajárunk, igaz nem 10percre van hanem 20percre....

pár hete én is láttam ilyet, fogalmam sincs hogy van bátorságuk...elviszik, felborítják...stb. nagyon felelőtlen az aki így kint hagyja...

2015. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kis boltoknál tök egyszerűen megoldom: babakocsit lefékezem a bejáratnál, 2 mp-re benyitok, hogy "szia, babával vagyok, tudsz segíteni?" - mindig kijön valamelyik alkalmazott és kihozza, amit kérek. Kifizetem, aztán megyünk tovább. Nagybevásárlást úgyse a trafik méretű üzletekben csinálok.
2015. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudom, hogy olyan helyre kell mennem, ahova nem fér be a babakocsi, vagy nem akadálymentes, akkor magamra kötöm a gyereket.

De neten is lehet rendelni csomó mindent, ha annyira elérhetetlen hely babakocsival.

Még a kutyámat se hagyom soha kikötve az üzlet előtt.

2015. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Én sok mindent nem értek. Vagy itt kamuznak és csak autóval járó szuper anyuk vannak, akik csak nagy boltba járnak v. nálunk nagyon sok felelőtlen anya van, mert én többször láttam babakocsikat kisebb boltok előtt.
2015. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 sandrachnologic ***** válasza:
Sosem jartam autóval a gyerekkel, mrt nem tudok vezetni, a párom meg értelemszerűen dolgozik. Inkabb sétálok 10 perccel tobbet vagy felkotom magamra a gyereket, de a mai világban egy kutyát se hagynek kint, nem a gyerekem...
2015. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!