Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kulso szuro házilag, de hogyan?

Kulso szuro házilag, de hogyan?

Figyelt kérdés

ti milyet csináltatok?

Mukodik?

Bocs de nincs ekezetem



#házi #sszűrő
2015. ápr. 6. 12:01
 1/2 A kérdező kommentje:
és hány literes az akvárium?
2015. ápr. 6. 12:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisesebb akváriumokra nem éri meg külső szűrőt csinálni, ha van a külsőnek legalább 15 liter szűrőanyag töltete akkor érdemes belefogni, persze legalább 500 liter legyen az akvárium.


Pár éve volt egy hullám amikor mindenki megette a pvc csőből olcsón jót című blog bejegyzéseket, aztán jött a szomorú valóság, itt ereszt, ott ereszt, majd lehevertek a pumpák.


Egy 50 literes közepes fényerővel rendelkező akváriumra elég 1 liter vegyes szűrőanyag, pl 0,5 liter szivacs, 0.5 L bio, 200 liter környékén ugyanez 4 liter.


Én használt külső szűrőt szoktam nézni, mindig ki lehet fogni jót, olcsóbban jösz ki mint egy házilag épitett külsővel.


DIY külső szűrő a googliba amúgy, meg lehet csinálni jóra, de az majdnem annyi mint egy használt gyári külső.

2015. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!